COACHING TYLKO DLA BOGACZY?

COACHING TYLKO DLA BOGACZY?

Od czasu kiedy po raz pierwszy spotkałem się z coachingiem w Instytucie Neurolingwistyki, byłem przekonany, że coaching to nic innego jak pomaganie ludziom w odkrywaniu ich zasobów oraz sztuka przeprowadzania ludzi przez zmianę, w kierunku w którym chcą podążać i gdzie pragną się znaleźć.

 

Kiedy kilka miesięcy temu szlifowałem swoje umiejętności coachingowe pod okiem Johna Grinder’a, nie mogłem wyjść z podziwu, jak dobry coach może pomagać ludziom w sytuacjach, które wielu „specjalistów” w dziedzinie uznałoby za beznadziejne. Tam też nauczyłem się, że coaching można uprawiać niemal w każdej interakcji z ludźmi, po to, aby wpływać na ich pozytywne emocje i kierunkować na dobrą i pożądaną zmianę.

A dzisiaj usłyszałem, że COACHING to narzędzie, które jednym w firmie warto oferować (tym ważniejszym i na wyższych stanowiskach), a dla innych (na niższym szczeblu hierarchii) szkoda środków na „TAK WYJĄTKOWE NARZĘDZIE”.


Powiem tylko tyle: NIE ZGADZAM SIĘ! Nie zgadzam się z wielu powodów, a najważniejszy to taki, że w moim przekonaniu Pan Mechanik w warsztacie samochodowym, rozmawiający z klientem o zakresie usługi, znaczy wcale nie mniej dla tej firmy, niż jej Menadżer. Pani Kasjerka w markecie, nie mniej niż Kierownik marketu, a Handlowiec nie mniej niż Dyrektor Sprzedaży. Wyliczać można długo...

To właśnie tacy ludzie, będąc w nieustannej interakcji z klientami firmy stanowią prawdziwą jej wartość. To oni swym sposobem myślenia, postawą i zachowaniem wpływają na postawy innych ludzi i kreują wyjątkowe doświadczenia swoich klientów.
.
Czy nie warto zatem w takich ludzi również inwestować?

Czy to właśnie nie za doświadczenie z firmą najwięcej płaci dzisiaj klient?


Z pozdrowieniami
Witek Machlarz

 

P.S.

A jeśłi nie jesteś bardzo bogaty i chciałbyś przekonac się jak fantastycznym narządziem jest coaching, zanim na niego się zdecydujesz, proponuję Ci pierwszą 60-minutową sesję coachingową za całe 99 PLNów!

Jeśli Ci się spodoba, to za kolejną sesję zapłacisz normalną (moją ) cenę - 450PLN za 60 minut, a jeśłi Ci się nie spodoba, to zwrócę Ci całe 99 PLNów, bez pytań, bez odpowiedzi, bez ryzyka, ale za to z najszczerszymi życzeniami lepszego Coach'a ;)

Zapraszam

Witek Machlarz - HUMAN EXCELLENCE

[ blog - pokaż wszystkie wpisy ]
KALENDARZ
Lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
 N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
NEWSLETTER
Zapisz się na nasz NEWSLETTER. Dzięki któremu będziesz na bierząco informowany o najnowszych szkolweniach, wydarzeniach i promocjach.
realizacja: strony internetowe Warszawa