Coaching SPORTOWCA


Coaching SPORTOWCA


Celem Coachingu sportowego jest wzrost osiągnięć zawodników i trenerów w różnych dziedzinach sportu.  Sportowcy mają bardzo często zapewnione wyśmienite warunki do treningu, są szkoleni przez najlepszych fachowców w swoich dyscyplinach, wspieranych przez całe sztaby profesjonalnych doradców. 

 

A jednak bardzo często brakuje im przysłowiowej kropki nad "i” aby wypłynąć na szerokie wody i osiągnąć spektakularny sportowy sukces. Klucz do sukcesu , o czym świadczą histroie wielu wybitnych sportowców, najczęściej tkwi nie w umiejętnościach fizycznych, ale bardziej umiejętnościach na poziomie mentalnym i emocjonalnym, które aktywizujemy i rozwijamy w trakcie indywidualnych sesji coaching’owych.

Ci sportowcy, kórym udaje się osiągnąć bardzo wiele w kótkim czasie i bardzo młodym wieku, nie są często na ten sukces przygotowani. Podsycane przez media sława, pieniądze oraz nieustanna presja ciągłego bycia na topie  mogą wywrzeć bardzo niekorzystny wpływ na psychikę młodego człowieka, zniszczyć jego karierę, a nawet zdrowie i życie.

 

Dzięki naszym sesjom coachingowym przygotowujemy sportowców na ich wzloty i upadki. Pomagamy im zachować niezbędny dystans do swoich sukcesów i porażek  oraz siebie  samych w niezwykle dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA
NEWSLETTER
Zapisz się na nasz NEWSLETTER. Dzięki któremu będziesz na bierząco informowany o najnowszych szkolweniach, wydarzeniach i promocjach.
realizacja: strony internetowe Warszawa