Business Excellence

Biznes jest grą, w której stawką jest sukces. Jednak pieniądze, status, sława to tylko owoce tego, co rodzi się głęboko u korzeni każdego przedsięwzięcia. W tej grze liczy się przede wszystkim odpowiedni sposób myślenia, odpowiednie nastawienie do świata i ludzi oraz konsekwencja w działaniu.

 

Tworzenie efektywnych modeli i strategii biznesowych, opartych na misji i wartościach, to fundament dobrego i trwałego biznesu. A dobre relacje, przejrzysta komunikacja oraz umiejętność inspirowania ludzi do działania, gwarantem zadowolenia klientów i kluczem do sukcesu każdej firmy.

 

Nasza propozycja dla firm to przede wszystkim szkolenia, doradztwo oraz coaching z zakresu budowania strategii firmy, kultury organizacji, analiz zarządczych, efektywnej komunikacji oraz wsparcia działów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.


Szczególną uwagę poświęcamy firmom rodzinnym, którym pomagamy w tworzeniu efektywnych strategii rozwoju, marketingu i sprzedaży. Doradzamy jak projektować i wdrażać systemy jakości produktów i usług, wspieramy w efektywnym zarządzaniu personelem, ich rozwojem i relacjami z klientem. Wszystko po to, aby firmy rodzinne mogły się dynamicznie rozwijać, tworzyć nowe miejsca pracy i stale podnosić jakość życia lokalnej społeczności.


Zapraszamy do współpracy :)

Witold Machlarz

Coach & Trener Biznesu

realizacja: strony internetowe Warszawa