Doradztwo

Jest taki żart o doradcach biznesowych, że to tacy ludzie, którzy przychodzą do Ciebie, pożyczają od Ciebie zegarek i mówią Ci która jest godzina.


Jakkolwiek absurdalnie to brzmi, w gruncie rzeczy stanowi niesamowitą wartość. A to dlatego, że doradztwo daje Ci szansę oglądu Twojej firmy z zewnątrz, przez ludzi, którzy znają się na biznesie, potrafią analizować różne procesy w przedsiębiorstwie i dać Ci wskazówki, które choć często niesamowicie proste i banalne, mogą okazać się kluczowe dla "być albo nie być" Twojej firmy.


Cel doradztwa

Doradztwo ma głównie na celu zdiagnozowanie kluczowych problemów w funkcjonowaniu firmy i wskazaniu potencjalnych rozwiązań, które dają szansę na trwałą zmianę i znaczną poprawę kondycji firmy. Nasza rola polega również na uświadamianiu  właścicielom przedsiębiorstwa gdzie istnieje przestrzeń do rozwoju dzięki prostym i nisko kosztowym usprawnieniom.

Zasady współpracy

Kompletna analiza doradcza, przekazywana jest firmie w postaci pisemnego raportu  wraz z rekomendacjami. Ostateczna decyzja odnośnie wprowadzania zmian, zawsze należy do właścicieli firmy. Ważne jest, aby dzięki profesjonalnym analizom mieć rzetelny ogląd i solidne podstawy do podjęcia dobrych decyzji.Najczęściej realizowane przez nas projekty doradcze dotyczą:

 

Zapraszamy do współpracy :)

Witold Machlarz

Human Excellence

 

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA
NEWSLETTER
Zapisz się na nasz NEWSLETTER. Dzięki któremu będziesz na bierząco informowany o najnowszych szkolweniach, wydarzeniach i promocjach.
realizacja: strony internetowe Warszawa