O nas

Human Excellence to wyjątkowe miejsce, gdzie zdobędziesz nową widzę, umiejętności oraz inspiracje do tego, aby uczyć się szybciej, pracować efektywniej i stale polepszać jakość swojego życia. To również miejsce, które pomoże Ci rozwijać Twoje pasje i talenty oraz doskonalić umiejętności, które już posiadasz. A wszystko po to, abyś  mógł z odwagą i determinacją osiągać swoje cele i realizować swoje marzenia.

 

W Human Excellence wierzymy, że dobra edukacja, nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, w połączeniu z takimi wartościami jak odwaga, odpowiedzialność i szacunek dla drugiego człowieka, są jedynym gwarantem trwałego sukcesu oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

 

Za pomocą szkoleń, projektów doradczych oraz  sesji coaching’owych dostarczamy naszym klientom sprawdzone i efektywne narzędzia, dzięki którym będą mogli skutecznie zarządzać własnymi emocjami, lepiej komunikować się z ludźmi w swoim otoczeniu, motywować siebie oraz innych do działania i  zwiększać swoją efektywność.

 

Zapraszam do wspólnej przygody odkrywania nowych możliwości!

 

Witold Machlarz

Dyrektor Human Excellence    

 

 

Witold Machlarz -  Nauczyciel z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi -  absolwent  Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca, menedżer i praktyk biznesu - absolwent Akademii Firm Rodzinnych oraz Akademii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Ludźmi w Firmie i Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Trener biznesu i rozwoju osobistego Instytutu Neurolingwistyki w Warszawie. Międzynarodowy Coach (J.Grinder). Prelegent na wielu konferencjach edukacyjnych i biznesowych. Autor licznych programów szkoleniowych i rozwojowych dla nauczycieli, przedsiębiorców oraz pracowników i kadry zarządzającej firm i instytucji.

 

realizacja: strony internetowe Warszawa