O nas

Human Excellence to wyjątkowe miejsce, gdzie zdobędziesz nową widzę, umiejętności oraz inspiracje do tego, aby uczyć się szybciej, pracować efektywniej i stale polepszać jakość swojego życia. To również miejsce, które pomoże Ci rozwijać Twoje pasje i talenty oraz doskonalić umiejętności, które już posiadasz. A wszystko po to  abyś  mógł z odwagą i determinacją realizować swoje cele i marzenia.

 

W Human Excellence wierzymy, że dobra edukacja, nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności w połączeniu z takimi wartościami jak odwaga, uczciwość, odpowiedzialność oraz szacunek dla drugiego człowieka, są jedynym gwarantem trwałego sukcesu i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

 

Za pomocą szkoleń, projektów doradczych oraz  sesji coaching’owych dostarczamy naszym klientom sprawdzone i efektywne narzędzia, dzięki którym mogą skutecznie zarządzać własnymi emocjami, lepiej komunikować się z ludźmi w swoim otoczeniu, motywować siebie i innych do działania i w ten sposób zwiększać ich skuteczność i efektywność.

 

Naszą misją jest pomaganie ludziom w osiąganiu tego co dla nich w życiu najważniejsze. Głęboko wierzymy i jesteśmy absolutnie przekonani, że poprzez doskonalenie swoich umiejętności komunikacyjnych oraz zastosowaniu odpowiednich strategii, każdy z nas może osiągnąć znacznie więcej, zarówno w  życiu osobistym jak również zawodowym. Każdy z nas  może mieć fantastyczne relacje z innymi ludźmi, zarabiać więcej oraz realizować swoje pasje i marzenia. Każdy z nas może być szczęśliwym człowiekiem…

 

Zapraszam do wspólnej przygody odkrywania nowych możliwości!

 

Witold Machlarz

Dyrektor Human Excellence    

 

 

Witold Machlarz -  Nauczyciel z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi -  absolwent  Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca i praktyk biznesu -   absolwent Akademii Firm Rodzinnych oraz Akademii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej,  a także studiów podyplomowych z Zarządzania Ludźmi w Firmie i Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Trener biznesu i rozwoju osobistego Instytutu Neurolingwistyki w Warszawie. NLP Master Practitioner oraz Międzynarodowy Coach NLP (J.Grinder). Prelegent na  konferencjach edukacyjnych i biznesowych. Autor wielu programów szkoleniowych i rozwojowych dla nauczycieli, przedsiębiorców oraz pracowników i kadry zarządzającej firm i instytucji.

 

realizacja: strony internetowe Warszawa